Hodnocení od hostů


Krásný apartmán v nové apartmánové budově v klidné oblasti poblíž trati (neruší), prakticky zařízený s úžasným balkónem. Velká lednička, pěkná koupelna, na zdi skvělá 3D mapa Šumavy a kromě knížek o Šumavě k dispozici dokonce i nová desková hra Milujeme Šumavu. Moc se nám líbilo. Doporučuju!


Ubytování předčilo naše očekávání. Apartmán je opravdu krásný, čistý, prostorný. Dveře na kód jsou super, člověk nemusí myslet na klíče. Šumava nás vzala za srdce a rádi se sem budeme vracet a konkrétně i do tohoto apartmánu. A jsme poučeni pro příště - 2 noci nestačí :-)


Krásné prostředí, výhled na prastarý jasan a šumící potok je k nezaplacení... jen pozor, kdo je pohodlný, je to v údolí a všude do kopce😁. Velmi příjemné bydlení, rozkládací gauč je na spaní velmi komfortní, takže i čtyřčlenná rodina je pohodlně vejde, jen pokud chtějí rodiče chodit spát později než děti, mají gauč🙂. Pro pár úplně ideální. Zařízení moderní, hezké a funkční. Příjemné drobnosti typu fén, desková hra, knihovnička...Výborná komunikace s majitelem. Na léto i zimu perfektní.


Lokalita super, v okolí spousta možností na výlety...krásná příroda....apartmán vybavený vším potřebným...útulný, moc hezký....příjemné bydlení...byli jsme naprosto spokojení...


Krásný nový apartmán v klidné oblasti nedaleko Železné Rudy.


Výborná komunikace, moderní,čistý, vybaveny apartmán s překrásným výhledem.


Provedení apartmánu, krásný výhled do přírody, nový, krásný ubytování.